12,978 pytań - 31,628 odpowiedzi - 981 komentarzy

Czy opłaca się kupić konia w wieku 13 lat ?

0 głosów
Opis klaczy:
Z wielkim bólem serca, sprzedam moją najukochańszą klacz.Ma ona 13 lat. Klacz jest grzeczna, nie sprawia żadnych problemów.Nigdy nie miała żadnych kontuzji.Raczej dla osoby doświadczonej.
Nie płochliwa,jeździła głównymi trasami, chodziła również na festynach pod dziećmi. Chodzi w zaprzęgu.
Jest koniem, który potrzebuje towarzystwa- nie może stać sama. Energiczna, lekka na pomoce. Nie ponosi. Skacze bardzo miękko, ma bardzo wygodny chód. Jeśli pójdzie w trening, można z nią dużo osiągnąć.Nadaje się na starty w zawodach. Brała udział w zawodach skokowych do 105cm jak i również w Hubertusach. Z ziemi bardzo grzeczna, nie kopie, nie gryzie, lubi kontakt z człowiekiem.Teraz miała dłuższą przerwę w jeździe z braku czasu.Chcę, żeby trafiła w dobre ręce, także handlarzom dziękuje
pytanie zadane 21 grudnia 2015 w Porady przez użytkownika beny (2,207)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Oczywiście (: Ja kupiłam swoją kobyłkę w wieku 12 lat i nie żałowałam tej decyzji ani przez chwilę. Możesz mieć pewność, że koń będzie spokojniejszy, niż taki dajmy na to sześciolatek. Nie mówię tu o chęci do pracy, czy energii, a o "źrebięcych" zachowaniach. Z opisu wynika, że jest to ułożony, doświadczony koń, co daje większą pewność, że będzie bezpieczniejszy. Z takim koniem będzie można się skupić na doskonaleniu własnych umiejętności, startów w zawodach itp (:
odpowiedź 22 grudnia 2015 przez użytkownika Nora (162)
...