12,978 pytań - 31,628 odpowiedzi - 981 komentarzy

Istnieją jakieś kaski z brokatem albo bardzo świecące?

+3 głosów
pytanie zadane 24 stycznia 2014 w Moda przez użytkownika FashionHorse (297)
   

4 odpowiedzi

0 głosów

Jest trochę firm produkujących takie kaski:

odpowiedź 25 stycznia 2014 przez użytkownika Julka1 (2,251)
0 głosów
zapewne, ale nie polecam wchodzić w takim do stajni.

Najczęściej w stajniach takie osoby są wyśmiewane,

a na zawodach to już w ogóle obciach.
odpowiedź 25 stycznia 2014 przez użytkownika Fliska
W normalnych stajniach nikt nie jest wyśmiewany i na normalnych zawodach też. Poważni zawodnicy jeżdżą w kolorowych albo święcących kaskach i to nie problem. U Ciebie w stajni jest inaczej?
Teoretycznie nie, ale byłam w wielu stajniach w Polsce i zauważyłam taką tendencję.
Nawet na cavaliadzie w Poznaniu słyszałam komentarze typu ,, o ja, patrz na ten oczojeb** palcat" innych może nie przytoczę. Ja nie mam nic przeciwko. Te wyżej na zdjęciach są bardzo ładne, ale zwracam uwagę, że mogą pojawić się takie komentarze i niestety nie jest to rzadkość :(
0 głosów
Są takie stajnie, gdzie zazdrosne panny, (którym wydaje się, że jak wysprzątały dwa padoki, to są już zawodowcami), wyśmiewają się ze wszystkiego. Same chodzą w brudnych ciuchach i jeżdzą w klubowych toczkach prześmierdłych końskim łajnem, więc jak zobaczą zadbaną laskę, która jeszcze do tego umie jeździć, to nie mogą tego przeżyć.

To norma, takie rzeczy się zdarzają wszędzie. Są takie kluby fitness, gdzie jak nie śmierdzisz potem to jesteś intruzem:-)

Nie ma się co tym przejmować. Takie teksty wynikają tylko z zazdrości i braku tolerancji dla innych. Jak ktoś kocha konie, to może nawet jeździć w sukni i różowym kapeluszu z XIX wieku. ;-)

U nas, nastolatka jeździła w różowym kasku z motylkami, wszyscy ją pokazywali palcami, ona miała na to wylane. Aż pewnego dnia okazało się, że to córka właściciela i wszyscy jeżdzą na jej koniach :-)
odpowiedź 13 października 2020 przez użytkownika adams (104)
0 głosów
oczywiście że są przeszukaj sklepy online na pewno na coś trafisz
odpowiedź 26 sierpnia 2022 przez użytkownika Pacca123 (184)
...