12,961 pytań - 31,621 odpowiedzi - 981 komentarzy

Moja siostra spadła z konia. Co to znaczy? [ankieta]

+1 głos

Moja siostra w Rozwadzy (obok Zdzieszowic) w stadninie koni po wielu latach uczenia się jazdy konnej. Pewnego razu gdy chciała zdać specjalny dokument spadła z konia kiedy skakała przez przeszkode miała lekko stłuczoną noge i toczek jej penkł. Czy to wina konia czy mojej siostry morze trenera konia albo dzieci. Niedługo ma urodziny dokładnie 15 Grudnia. Jak mam to odebrać czy dalej będzie rozwijać swoją pasję czy przestanie. Boję się, że ja tak będę miała mam zrezygnować choć kocham towarzystwo koni czy zostać i dać z siebie jak najwięcej odwagi. Pomóżcie zdecydować! Niewię co będzie jak ja będę jeździć konno. Mam nadzieje, że pomożecie mi!

Pozycje ankiety:
Co będzie z moją siostrą czy zostanie w stadninie koni? (1 głos)
A co ze mną czy mam się zapisać czy nie? (9 głosów)
pytanie zadane 3 grudnia 2014 w Stajnia przez użytkownika Julcia (170)
   

2 odpowiedzi

0 głosów
wyglonda na to że twoja siostra za bardzo lubiła tego  konia . Ja terz tak miałam bo koń lubi jak się go głaszcze itd... ale nie morzna za bardzo przesadzać
odpowiedź 4 grudnia 2014 przez użytkownika Rozka55 (423)
O matulu kochany weźcie się ogarnijcie albo siadajcie do kompa ze słowniczkiem ortograficznym!...
0 głosów
Zagłosowałam za tym, że byś się zapisała. Uważam, że nie powinnaś za bardzo bać się tego co stało się twojej siostrze. Tak groźne upadki zdarzają się bardzo rzadko. W mojej stadninie był tylko jeden taki przypadek, do tego w terenie, ale chłopak który wtedy spadł dalej jeździ i bardzo lubi tamtego konia. Więc masz małe sznase, że tobie stanie się taki sam wypadek. Życz siostrze szybkiego powrotu do zdrowia i przekaż pozdrowienia ode mnie. :)
odpowiedź 5 grudnia 2014 przez użytkownika jastina666 (678)
...