12,830 pytań - 16,149 odpowiedzi - 931 komentarzy

Ból głowy po 5 miesiącach od upadku , czy to normalne?

0 głosów
We wrześniu miałam wypadek, a mianowicie spadłam z konia (w terenie ) straciłam przytomność i miałam lekki wstrząs mózgu, około 1msc po tym darzeniu byłam u neurologa i powiedział, że wszystko jest w porządku , od pewnego czasu zauważyłam pobolewanie głowy w miejscu uderzenia, ból jest tak na boku głowy, bliżej czoła, niż tyłu głowy, czy to normalne? Czy głowa nadal może boleć po takim upadku? planuję zapisać się do neurologa, ale kolejki będą pewnie kosmiczne :< Pozdrawiam , może ktoś z Was też tak miał? :)
pytanie zadane 11 kwietnia 2018 w Porady przez użytkownika d (2,223)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Jeśli możesz sobie na to pozwolić to idź prywatnie. Pomijając kolejki - zostaniesz znacznie lepiej potraktowana, poza tym niejednokrotnie zdarzyło mi się, że lekarz NFZ mówił, że jest ok, a jak po jakimś czasie poszłam prywatnie, to już tak ok nie było.

Sama nigdy tak nie miałam, zastanawia mnie tylko, czemu poszłaś do neurologa dopiero po miesiącu? Niestety, tutaj nie ma lekarzy, a nawet lekarz nie zbada Ci ę przez internet, więc jedyną słuszną opcją jest udanie się tego neurologa. Życzę zdrowia
odpowiedź 11 kwietnia 2018 przez użytkownika Niśka (1,070)
...