12,924 pytań - 31,565 odpowiedzi - 979 komentarzy

Znacie jakieś fajne szkoły jeździeckie? Okolice Krakowa.

0 głosów
Chcę jeszcze w te wakacje zapisać się na jeździectwo tylko nie wiem gdzie. Znacie może jakieś fajne szkoły jeździeckie (czy jakoś tak to się nazywa) ? Chcę jeszcze w te wakacje zapisać się na jeździectwo tylko nie wiem gdzie. Znacie może jakieś fajne szkoły jeździeckie (czy jakoś tak to się nazywa) ?
pytanie zadane 26 lipca 2017 w Ośrodki jeździeckie przez użytkownika yogi (2,409)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Sportowa szkółka jest w Facimiechu, za Skawiną, ale nie wiem jak funkcjionuje w wakacje. Sama nigdy tam nie byłam, ale znajomi bardzo polecają. Na sportowo to jeszcze w KJK Szary. Bardzo fajna jest podobno stajnia w Zabierzowie, rekreacyjno-sportowo-terenowa. Pdobno fajne konie i miła atmosfera, ale ja nigdy nie byłam.

Ja natomiast byłam parę razy w Mustangu na Królowej Jadwigi - jako szkółka rekreacyjna jest bardzo w porządku. W okolicach Nowej Huty jest OJK Pegaz - byłam raz, ale nie wywarła na mnie szczególnie dobrego wrażenia, instruktor trochę niezaangażowany i warunki niespecjalnie zadowalające. KKJK na Kobierzyńskiej warunkami do jeżdżenia nie powala, dla koni natomiast są chyba w porządku, ale ja jak byłam rok temu to spotkałam straszną instruktorkę. Teraz podobno się zmieniła i jest fajna.

http://stajnie-krakow.prv.pl/stajnie.htm   << tu jest link to super spisu stajni w Krk i okolicach, informacjie sprzed 5-10 lat, ale większość stajni dalej istnieje. :)
odpowiedź 6 sierpnia 2017 przez użytkownika Niśka (1,070)
...