12,884 pytań - 44,848 odpowiedzi - 976 komentarzy

Jaki szampon dla gniadoszy?

0 głosów

Zbliża się lato i będę kąpać moje gniade bo są mega utyrane, a na zadach mają taki kurz, że szczotką tego nie zdejmę. Z biegem czasu trochę wypłowiały ( kolor im się sprał i chcę użyć jakiegoś koloryzującego szamponu, a nie jak co roku bambino/szare mydło). Także poszukuję jakiegoś specyfiku, który mi konia umyje, nie podrażni, zmiękczy sierść i pofarbuje i fajnie jakby nadał błysk :).
Zastanawiałam się nad tymi dwoma :
www.pasi-konik.pl/pl/p/LAQUIBA-Szampon-dla-koni-gniadychkarych-500-ml/4327 ponieważ mam z tej firmy olej do kopyt i jest całkiem ok
i [LINK]
Z tej pierwszej firmy zastanawiam się jeszcze nad psikaczem na wszelkie robactwo, miał ktoś może? Jeśli macie jakieś fajne szampony i psikacze to piszcie śmiało, najwyżej jak nikt nic nie zaproponuje to wypiorę konie w perwolu

pytanie zadane 7 czerwca 2017 w Pielęgnacja przez użytkownika yogi (2,409)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Kolor się nie spiera koniom o_O
jeśli nie błyszczą to są źle odżywione, dobrze odkarmiony koń ma naturalny blask sierści i nie trzeba stosować żadnych nablyszczaczy.

Ja mam lotion z Fouganzy z Decathlonu, używam go do rozczesywania grzywy; na owady mam czarną absorbinę oraz spray z NAFa :)
a szampon mam z Carr'n'day dla siwków - super wybiela wszystkie żółte plamy <3
odpowiedź 26 czerwca 2017 przez użytkownika pamela89 (2,932)
...