12,888 pytań - 46,295 odpowiedzi - 976 komentarzy

Jaki kuc będzie najlepszy dla 12-latki ?

+1 głos
Nie ma żadnego doświadczenia jeśli chodzi o jazdę konną. Kilka razy jeździła, ale tylko jak ktoś trzymał linę. Nigdy samodzielnie. Jakiś mały, żeby nie złamała nic jak spadnie.
* klacz, czy ogier?
* jaka rasa?
* mniej więcej koszt
* wiek kuca
* jakiego hodowcę proponujecie z wlasnego doswiadczenia?
* jakie imię proponujecie?
pytanie zadane 12 lutego 2016 w Koń przez użytkownika kucynka (1,847)
   

2 odpowiedzi

0 głosów
Lepiej klacz. Koń fiordzki,myślę że powinnaś mieć przy duszy z 8 000 zł. Najlepiej aby kuc miał 5-10 lat. Kup od prywatnego chodowcy, mogłabyś nazwać go (lub ją ) Szanti. To moje ulubione imię. ;-)
odpowiedź 14 lutego 2016 przez użytkownika Tośka JU (128)
0 głosów
Bezsensu kupować konia dla ,,takiego jeźdźca'' może spaść i  się zrazic do jazdzy a w tedy kon gdzie no jasne ze wiekszosc sprzeda a jesli nikt nie kupi no to do rzezni:( smutna rzeczywistośc wgl kupowanie kuca jest glupim pomyslem jesli juz chcesz tego konia nie kuca jezdziec urosnie i co w tedy najlepiej koń SP malopolak czy jakis taki :D kazdy kiedys spadnie i jak spadnie z kuca tez moze cos zlamac nie jest tak ze jak spadniesz z duzego to cos zlamiesz. :D zalzy to od tego jak sie spadnie imie no to bdz mial jak kupicie bo pez sensu jak do konia przez dajmynato  8 lat mówił np Karino i kupicie konia i bdz go wolać Kaprys pozatym w paszporcie bd imie KARINO NIE KAPRYS koszt utrzymania na mies to ok 1000 zł.TA lina to lonża :D jak sie chce konia to poziom minimalny to BOJ(brazowa oznaka jezdziecka) młody jeźdźiec NIE MOŻE jezdzic tylko na 1koniu. NA razie dajcie sb spokoj z koniem bo moja siostra tez jezdzila nakupila sprzetu i taka zafascynowana kon ja wywiozl i nagle wielka rezygnacja.TERAZ NIE MA MOWY O KONIU !!!!!!!!!!!!!!!! TO BEZ SENSU !!!!!!
odpowiedź 19 lutego 2016 przez użytkownika vvvfff
...