12,883 pytań - 46,933 odpowiedzi - 976 komentarzy

Jak zrobić zdjęcie z koniem?

+1 głos
Chodzi o to, że moje koleżanki wymyśliły konkurs,polega on na tym aby zrobić najpiękniejsze zdjęcie ze swoim ulubionym zwierzakiem. Moją pasją jest jazda konna... Chciała bym mieć zdjęcie z koniem.Nie mogę przerabiać zdjęcia. Chcę,aby było wyjątkowe. Proszę jeżeli wiecie jak do tego ubrać siebie i konia piszcie. To dla mnie ważne.
:-)
pytanie zadane 5 maja 2015 w Fotografia przez użytkownika yogi (2,409)
   

1 odpowiedź

0 głosów

Fotografuję od prawie 2 lat, może pomogę. Njalpeiej aby ktoś robił Ci zdjęcie a ty tylko weź rekę w stronę fotografującego aby był taki efekt, że będzie się wydawac iż ty trzymasz aparat/telefon do fotografowania. Koń ładny, wyczesany najlepiej w tle jakieś drzewa, inne konie. Najważniejsze aby fotografujący robił zdjęcie ' ze słońcem' więc jeśli słońce będzie na wschodzie to fotografujący robi zdjęcie tyłem do słońca więc patrzy na zachód, więc od strony zachodzniej patrząc na wschód musisz stać ty z koniem. JEśli będzie odwrotnie zjęcie będze przepalone, bo w tle bedzie słońce i nie będzie Cię widać.

 

img_6010.jpg

 

To zdjęcie wykonane przeze mnie w Leśnej Woli. Zasady te zostały zachowane.

Teraz pogadamy o naszym wyglądzie i pozycji

Najlepiej abyś nie stała przy barierce bo uznały by, że się boisz konia i tylko podeszłaś. Też miałam takie sytuacje, a więc teraz tego unikniemy. Najlepiej wyglądać profesjonalnie i stać z koniem na parkurze ujeżdżalni padoku. Nie przejmuj się, że będą się śmać, ze masz toczek czy co tam.. Bedą wtedy mogły Ci tylko pozazdrościć :)  Powodzenia, jak zrobisz zdjęcie pokaż mi je :)

odpowiedź 6 maja 2015 przez użytkownika iza2234 (549)
...