Witajcie! Szukam czegoś do codziennej stylizacji co by ułatwiło mi poranne przygotowania. Trafiłam na szczotka lokówka która łączy suszenie i prostowanie w jednym. Mam długie włosy i rano zawsze się spieszę więc takie urządzenie mogłoby być strzałem w dziesiątkę. Ktoś może używa takiego sprzętu i może podzielić się wrażeniami?