13,034 pytań - 31,631 odpowiedzi - 981 komentarzy

Odpady Grudziądz: wywóz gruzu i śmieci - wynajem kontenerów

0 głosów

Firma "Odpady Grudziądz" specjalizuje się w kompleksowej obsłudze związanej z wywozem gruzu i śmieci oraz wynajmem kontenerów na terenie Grudziądza. Zlokalizowana przy adresie Bydgoska 18/61, 86-300 Grudziądz, firma zapewnia pełną dostępność swoich usług przez całą dobę, przez każdy dzień tygodnia, w tym również w weekendy i święta. To oznacza, że klienci mogą liczyć na elastyczność i gotowość do szybkiego działania w każdym momencie.

Podstawą kontaktu jest numer telefonu 515 174 514 oraz strona internetowa wywóz śmieci grudziądz, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferowanych usług oraz złożyć zamówienie online. Firma działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości, dbając jednocześnie o środowisko naturalne poprzez odpowiednie zarządzanie odpadami.

Firma Odpady Grudziądz jest gotowa obsłużyć zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, oferując im nie tylko profesjonalny wywóz gruzu i śmieci, ale także wynajem kontenerów dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań. Numer NIP 8762496831 potwierdza legalność działalności firmy oraz jej solidność w relacjach biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w zapewnienie satysfakcji klientów, firma Odpady Grudziądz jest uznana za wiarygodnego partnera na lokalnym rynku usług związanych z gospodarką odpadami.

Odpady Grudziądz: wywóz gruzu i śmieci - wynajem kontenerów
Telefon: 515 174 514
Adres: Bydgoska 18/61, 86-300 Grudziądz
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Sobota: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę
NIP: 8762496831

 

pytanie zadane 20 czerwca w Porady przez użytkownika niezalogowany
   

Twoja odpowiedź

Twoje imię i nazwisko, do wyświetlenia (opcjonalnie):
Prywatność: Twój adres użyty będzie jedynie do wysyłania tych powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:
Zaloguj lub zarejestruj się, aby nie przechodzić procesu weryfikacji w przyszłości.
...